+85

به سايت خوش آمديد !


براي مشاهده مطلب اينجا را کليک کنيد

                                      

                                                                    ADS


چگونگي لغوطرح مکالمه نامحدودهمراه اول
 
همراه اول – طرح هدف رو بزن
https://www.mci.ir/target2
Translate this page
در طرح هدف رو بزن, با شماره گیری کد #1000* بسته های مکالمه همراهی, اینترنت همراهی و اینترنت نامحدود با قیمت مناسب و مقرون به صرفه به مشترکین همراه اول ارائه می گردد. … مگر آنکه مشترک اقدام به رزرو و یا خرید بسته ی دیگر و یا لغو تمدید خودکار کرده باشد. … جهت استعلام بسته های اینترنت همراهی کد *۱۰۰*۰# را شماره گیری نمایید.
همراه اول – یک ماه مکالمه نامحدود ویژه همراه اولی ها
https://www.mci.ir/news?newsId=863
Translate this page
Oct 6, 2015 – یک ماه مکالمه نامحدود ویژه همراه اولی ها. طرح مکالمه نامحدود ویژه مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول آغاز شد. … ثابت) به صورت نامحدود استفاده کنند. در طرح مذکور، برای هر مشترک، یک هدف منحصر به فرد تعیین شده که برای اطلاع از این هدف و دریافت راهنمای اختصاصی طرح، مشترک می بایست کد #۱۰۰۰* را شماره گیری کند.
همراه اول – بسته های تخفیف مکالمه
https://www.mci.ir/discount-packages-conversation
Translate this page
با استفاده از این طرح مشترکین دائمی میتوانند با فعال نمودن بسته ها به انتخاب خود از تعرفه کمتری در هر دقیقه از مکالمات داخل شبکه بهره مند گردند. شرح سرویس. بسته. تعرفه هر دقیقه (داخل شبکه). (ریال). هزینه فعالسازی ماهانه (ریال). اعتبار زمانی طرح. ۳۹۹. ۳۹۹. ۵۰.۰۰۰. یکماهه. ۲۹۹. ۲۹۹. ۲۰۰.۰۰۰. یکماهه … لغو تمدید خودکار بسته. ۸ لاتین.
همراه اول – راهنمای سرویس ها
https://www.mci.ir/service-guide
Translate this page
راهنمای سرویس های ارائه شده جهت مشترکین دائمی و اعتباری. … افرادی که فایل های حجیم ارسال و یا دریافت می کنند، مکالمه های صوتی و یا ویدیویی در بستر اینترنت انجام می دهند، از برنامه های صوتی و تصویری اینترنتی استفاده می کنند و یا تمایل به داشتن ….. مشترکین می توانند با ارسال کد دستوری *۱۰۰*۸# تمدید خودکار را لغو کنند. ۲.
هدف رو بزن: مکالمه نامحدود همراه اول با شماره کد دستوری *1000#
blog.carti.ir/آموزش/مکالمه-نامحدود-همراه-اول-1000/
Translate this page
Jul 2, 2017 – در طرح هدف رو بزن همراه اول طرح های مکالمه همراهی، اینترنت همراهی و اینترنت نامحدود ارائه می شود. در این پست در مورد مکالمه و اینترنت همراهی توضیح می دهیم.

 NS